Kataro odneo bodove sa Čaira

NAIS - KATARO VEST

Vaterpolisti Naisa poraženi su u šestom kolu Triglav regionalane A2 lige od Katara sa 7 : 11 (1:4, 2:2, 3:2, 1:3).

Niški tim je dobro ušao u meč i poveo, da bi zatim gosti preokrenuli serijom od 4:0. Druga deonica završena je nerešenim rezultatom, ali je to bilo dovoljno samo da se zaostatak smanji na tri gola. U nastavku meča Nais je ponovo, kao i mnogo puta ranije, zaigrao bolje. Izabranici Marka Blagojevića su serijom od 3:1 uspeli da dođe do gola zaostataka (6:7), ipak dalje od toga nisu mogli, pošto su igrači Katara do kraja treće deonice vratili +2. Poslednju četvrtinu sa tri gola otvara Kataro, dok domaći do sedmog gola na meču dolaze iz peterca i tako postavljalju konačan rezultat.

U narednom kolu Nais gostuje Medveščaku.

Nais – Kataro 7 : 11( 1:4, 2:2, 3:2, 1:3)

Niš, bazen Čair;

Gledalaca: 200;

Sudije: Miodrag Stefanović/ Nenad Golijanin;

Igrač više: Nais: 12 (4), Kataro 9(4);

Peterci: Nais 1 (1); Kataro-;

Nais: Kozarski 3 odbrane, Stanimirović 1, Pavičić 1, Đerđinović, Budurin 1, M. Milošević, Živić, Đurđević 1, Vojčić, Šilj 1, Vasić 1 (1), D.Milošević, Stamenić 5 odbrana, Popović 1;

Kataro: Mandić, Vušković 4, Vukotić, Krivokapić, Begović, Mićanović, Marković 3, Vujović, Milaš 1, Đurović, Dončić 3, Perković, Brguljan 7 odbrana, Hajdarević.