Rutinski do bodova

Posle traljavog početka i izgubljene prve četvrtine Nais je u nastavku opravdao ulogu favorita i u 7. kolu na Čairu ubedljivo savladao debitanta u A2 ligi, ekipu Kopra sa 12:5 (0:1, 5:1, 3:1, 4:2).

Ni činjenica da je, što zbog bolesti, što zbog povreda trener Serafimović Kopru morao da suprotstavi podmlađen tim nije omela Nais da rutinski upiše nove bodove i zadrži priključak sa vodećom trojkom. Po dva gola za Nišlije postigli su Mitrović. Kosić. Lekić i Šilj, a po jednom su se u strelce upisali Budurin, M.Milošević, Stjepanović i Živić. Kod gostiju dvostruki strelci bili su Zadev i Berce, a jednom je mrežu domaćina zatresao Dimitrijević.

Pažnja Naisa se odmah nakon ovog meča usmerila na nacionalni Kup, jer već u narednu subotu u četvrtfinalu Kupa Srbije na Čairu gostuje beogradski Stari Grad. Biće to prilika da Nais ponovi, a možda i nadmaši prošlogodišnji uspeh u Kupu Srbije, kada se je plasirao u fajnal for Kupa Srbije.